Zkoušky Cambridge ESOL – obchodní angličtina

ICFE – International Certificate in Financial English

ICFE je vhodná pro pracovníky bankovního sektoru, pojišťoven, daňové poradce i účetní, ale i studenty financí a další odborníky pohybující se ve světě peněz. Zkouška je i pro manažery a ostatní odborníky z finančního světa. (B2)

BEC Preliminary – The Business English Certificate Preliminary

Zkouška PRELIMINARY je pro kandidáty se základní a nižší střední úrovní znalosti anglického jazyka. Zkouška je vhodná pro uchazeče, kteří musí komunikovat se svými zahraničními partnery nebo plánují svou kariéru v obchodním sektoru a rádi by zvýšili své šance na pracovním trhu. (A2)

BEC Vantage – The Business English Certificate Vantage

Zkouška je pro kandidáty se středně pokročilou úrovní anglického jazyka, kteří již pracují nebo se připravují na zaměstnání v obchodní sféře, od všeobecných kancelářských povolání po výrobu a finanční služby. Zkouška je vhodná pro uchazeče, kteří musí komunikovat se svými zahraničními partnery nebo plánují svou kariéru v obchodním sektoru a rádi by zvýšili své šance na pracovním trhu. (B2)

BEC Higher – The Business English Certificate Higher

Zkouška je zaměřená na studenty, kteří již získali nebo získávají obchodní a administrativní zkušenosti.Posluchači na této úrovni by měli zvládnout složitější větné konstrukce a předvést znalosti slovní zásoby velkého rozsahu. Zkouška je vhodná pro uchazeče, kteří musí komunikovat se svými zahraničními partnery nebo plánují svou kariéru v obchodním sektoru a rádi by zvýšili své šance na pracovním trhu. (C1)